Kamagra – lek na problemy z potencją

Kamagra – lek na problemy z potencją

Temat erekcji czy problemów z osiągnięciem wzwodu penisa nadal jest tematem tabu. Mężczyźni, których dotyka to zaburzenie niechętnie podejmują się leczenia czy chociażby wizyty u lekarza, aby uzyskać pomoc. Najczęściej poszukują porad oraz medykamentów w internecie, ale warto znaleźć polecany oraz skuteczny lek na erekcję. Statystyki pokazują, że problemy z osiągnięciem wzwodu prącia mogą dotykać nawet 3,5 miliona mężczyzn w Polsce. Oznacza to tyle, że jest to temat dużo częściej występujący w społeczeństwie, niż mogłoby nam się wydawać.

Co to są zaburzenia erekcji?

Ta przypadłość ma nawet swoją własną definicję. Według niej jest to niezdolność do osiągnięcia bądź utrzymania wzwodu prącia w stopniu wystarczającym do satysfakcjonującej aktywności seksualnej. Przyczyn takiego stanu może być bardzo wiele. Niektóre z nich to:

  • Zmiany hormonalne występujące u mężczyzn po 50 roku życia
  • Prowadzony styl życia (nadmierne spożywanie alkoholu czy palenie papierosów)
  • Zmiany zachodzące w psychice mężczyzn w trakcie oraz po okresie dojrzewania

Impotencja to nie tylko problem natury fizycznej. Bardzo wielu panów przechodzi załamanie nerwowe oraz cierpi na inne dolegliwości w sferze psychicznej, które wynikają z braku zrozumienia problemu z potencją. Mężczyzna, który znalazł się w sytuacji problemów z erekcją izoluje się od społeczeństwa i czuje się niespełniony w roli mężczyzny.

Jak radzić sobie w takiej sytuacji?

Z pewnością nie bać się rozmawiać i szukać pomocy  u specjalistów. Najlepszym rozwiązaniem będzie zasięgnięcie porady lekarza seksuologa, który dokona diagnozy oraz dobierze odpowiednie leczenie. Drugim, dużo prostszym sposobem są środki farmakologiczne na potencję, jakim jest lek Kamagra.

Czym jest Kamagra?

Kamagra jest lekiem a nie suplementem diety. Oznacza to, że zanim został wprowadzony na rynek, musiał zostać dokładnie przebadany oraz przetestowany, aby skutecznie działać na zaburzenia erekcji. Kamagra produkowana jest przez firmę Ajanta Pharma pod nadzorem Światowej Organizacji Zdrowia. W tym leku substancją czynną jest sildenafil, która wpływa na prawidłowe ukrwienie prącia. Kamagra może być przyjmowana przez osoby po ukończeniu 18 roku życia, kiedy organizm jest w pełni dojrzały.

Jedna dawka leku Kamagra zaczyna działać już po upływie 30 minut od zażycia, a swoje działanie utrzymuje nawet do 4. Tabletki Kamagra (https://www.aptekakamagra.pl/ )są dostępne w 3 różnych dawkach: 25, 50 i 100 mg substancji czynnej. W ten sposób najlepiej dobierzemy odpowiednią ilość leku do swoich potrzeb. Należy pamiętać, aby nie przekroczyć dziennej dawki 100 mg sildenafilu, gdyż może to zagrażać naszemu zdrowiu i niezbędna będzie interwencja lekarza.